Tel: +48 790 279 400
Email: biuro@itpmar.pl
Hala stalowa - konstrukcjaKonstrukcja stalowa haliHala namiotowa

Hala stalowa - konstrukcja

Więcej......

Konstrukcja stalowa hali

Więcej......

Hala namiotowa

Więcej......

O nas

Jesteśmy Polskim producentem hal namiotowych jak i stałych konstrukcji stalowych, działalność rozpoczeliśmw 2000 roku, w Niemczech pod nazwą „TKR”. To tam produkujemy i sprzedajemy nasze produkty po atrakcyjnych cenach.

Ze względu na duże zainteresowanie naszego asortymentu w Niemczech prywatna firma „TKR” w 2006 roku przeistacza się w spółkę i tak powstaje ITP LTD. & CO. KG i działa do dnia dzisiejszego. Obecnie jako przedstawiciel ITPMar w Niemczech.

Niestety w latach od 2000 do 2008 nie było praktycznie możliwości zaistnienia na Polskim rynku hal namiotowych, ze względu na grono Polski pseudo producentów nie spełniających żadnych wymogów techniczny, oraz zero wytrzymałości na śnieg, gdzie podstawowa nasza konstrukcja spełnia 45kg/m2. Dla laika jest to o 80% więcej stali czyli droższa produkcja! (a dla klienta liczyła się cena, oraz wygląd zewnętrzny, a pseudo hale poza brakiem wytrzymałości są takie same !).

W 2008 roku startujemy z produkcją na Polskę i tak powstaje ITPMar, niestety do dnia dzisiejszego mamy problemy z konkurencją pseudo produktów, która wykorzystuje luki prawa budowlanego i buduje namioty magazynowe nie spełniające żadnych norm, ani wymogów bezpieczeństwa, przestrzegamy każdego zainteresowanego konstrukcją oraz prośmy o uważne prześledzenie z czego jest wykonana i z jaką jest odpornością śniegową (tylko tak unikniemy tragedii).

Z poważaniem Marcin Tomczak