Tel: +48 790 279 400
Email: biuro@itpmar.pl
Hala stalowa - konstrukcjaKonstrukcja stalowa haliHala namiotowa

Hala stalowa - konstrukcja

Więcej......

Konstrukcja stalowa hali

Więcej......

Hala namiotowa

Więcej......

Montaż Hali Namiotowej

Realizując zlecenia Klientów od wielu lat i mając świadomość ich dużych oczekiwań, doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi naszych działań. Aby hala namiotowa przetrwała wiele lat i zapewniała bezpieczeństwo użytkownikom, musi zostać wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami i tylko przy pomocy sprawdzonych komponentów. Jak przebiega montaż stalowej konstrukcji, wykonywanej przez fachowców naszej firmy?

 

Po pierwsze – kompleksowe działania

Każdy etap montażu jest równie ważny, a wykonawca ma za zadanie odciążyć inwestora od jakichkolwiek prac czy ponoszenia dodatkowych kosztów. Dlatego też nasza firma, posiadając odpowiednie doświadczenie i zaplecze techniczne, robi wszystko od początku do końca. Dysponujemy własnymi narzędziami, posiadamy odpowiednie maszyny i pojazdy, a co najważniejsze – zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale wiedzą co robić i jak sprawnie zakończyć prace.

 

Hala namiotowa może być postawiona niemal wszędzie, jej koszt jest stosunkowo niski, a czas trwania całego procesu jest bardzo krótki. Stawiane przez nas konstrukcje mogą mieć zróżnicowane parametry techniczne, a do ich wykonania wykorzystujemy tylko najdoskonalsze komponenty, takie jak stalowe kratownice, blachy trapezowe czy tkaniny powlekane.

 

Po drugie – odpowiednia konstrukcja

Najważniejszym układem nośnym każdej hali namiotowej jest szkielet, na który składają się ramy główne w postaci stalowych kratownic, które są ze sobą połączone płatwiami. Konieczne jest zainstalowanie stężeń ściennych oraz dachowych, a także zabezpieczenie wszystkich elementów i łączeń przed wysuwaniem się. Aby hala była stabilna, istotne jest sprawdzenie spoin w elementach łączących, które muszą być wykonane dokładnie. Zanim skorzystamy z plandeki, sprawdzamy ponadto wszystkie elementy, również naprężenia i kotwy, by mieć pewność, że wszystkie prace zostały wykonane prawidłowo.

 

Po trzecie – bezbłędnie

Aby każdy projekt był zrealizowany perfekcyjnie, korzystamy z wykwalifikowanej ekipy budowlanej. Bezbłędne prace są jednak możliwe tylko wtedy, gdy cały proces montażu jest nadzorowany przez uprawnioną osobę, która stosuje się do zasad BHP i posiada odpowiednie uprawnienia. To dla nas bardzo ważne, podobnie jak wykonywanie dokładnych projektów, a także zwracanie uwagi na wszelkie ograniczenia wynikające z dopuszczalnej prędkości wiatru czy ilości śniegu, zalegającego na dachu.

 

Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, aby uniknąć tragedii, a wszystkie nasze dotychczasowe realizacje cieszą się doskonałą funkcjonalnością i stabilnością.